Koszulki z kotami


Pokaż:
Sortuj:

Anonimowi Kotoholicy

Przy trzecim kocie w domu zaczynasz podejrzewać, że masz problem. Przy piątym sugerują Ci to znajomi. Ale nic się nie martw, kotoholizm to jedyny nałóg, z którego można być dumnym! Nasze koszulki:Nadruk wykonujemy na znakomitych koszulkach Fruit of the Loom. Aby zapoznać się z informacjami o rodzajach koszulek oraz poznać pełną rozmiarówkę, kliknij tutaj. Nasze nadruki:Nadruk wykonywany jest technologią termotransferu. Wzór wycinamy z cienkiej i wytrzymałej folii flex, dzięki czemu nadruk ..

39,00zł Netto: 31,71zł

Cats and caffeine Nowość!

Cats and caffeine

Wolisz polską wersję tego wzoru? Kliknij tutaj! Nasze koszulki:Nadruk wykonujemy na znakomitych koszulkach Fruit of the Loom. Aby zapoznać się z informacjami o rodzajach koszulek oraz poznać pełną rozmiarówkę, kliknij tutaj. Nasze nadruki:Nadruk wykonywany jest technologią termotransferu. Wzór wycinamy z cienkiej i wytrzymałej folii flex, dzięki czemu nadruk jest trwały, nie traci na intensywności kolorów i wytrzyma wiele prań. Rozmiary nadruku dla tego wzoru: • koszulki męskie: 25 x 21 c..

39,00zł Netto: 31,71zł

Czarny Kot

Nasze koszulki:Nadruk wykonujemy na znakomitych koszulkach Fruit of the Loom. Aby zapoznać się z informacjami o rodzajach koszulek oraz poznać pełną rozmiarówkę, kliknij tutaj. Nasze nadruki:Nadruk wykonywany jest technologią termotransferu. Wzór wycinamy z grubej, puszystej folii flock pokrytej meszkiem, dzięki czemu nadruk jest trwały, nie traci na intensywności kolorów i wytrzyma wiele prań. Rozmiary nadruku dla tego wzoru:• koszulki damskie: 10 x 17 cm..

39,00zł Netto: 31,71zł

Dyplomowany Karmiciel Kota - Plakietka

Nasze koszulki:Nadruk wykonujemy na znakomitych koszulkach Fruit of the Loom. Aby zapoznać się z informacjami o rodzajach koszulek oraz poznać pełną rozmiarówkę, kliknij tutaj. Nasze nadruki:Nadruk wykonywany jest technologią termotransferu. Wzór wycinamy z cienkiej i wytrzymałej folii flex, dzięki czemu nadruk jest trwały, nie traci na intensywności kolorów i wytrzyma wiele prań. Rozmiary nadruku dla tego wzoru: • koszulki męskie: 25 x 15 cm • koszulki damskie: 21 x 12 cm ..

39,00zł Netto: 31,71zł

Dyplomowany Karmiciel Kota - Tarcza

Nasze koszulki:Nadruk wykonujemy na znakomitych koszulkach Fruit of the Loom. Aby zapoznać się z informacjami o rodzajach koszulek oraz poznać pełną rozmiarówkę, kliknij tutaj. Nasze nadruki:Nadruk wykonywany jest technologią termotransferu. Wzór wycinamy z cienkiej i wytrzymałej folii flex, dzięki czemu nadruk jest trwały, nie traci na intensywności kolorów i wytrzyma wiele prań. Rozmiary nadruku dla tego wzoru: • koszulki męskie: 23 x 21 cm • koszulki damskie: 20 x 18 cm ..

39,00zł Netto: 31,71zł

Dzieci Są Dla Ludzi...

Nasze koszulki:Nadruk wykonujemy na znakomitych koszulkach Fruit of the Loom. Aby zapoznać się z informacjami o rodzajach koszulek oraz poznać pełną rozmiarówkę, kliknij tutaj. Nasze nadruki:Nadruk wykonywany jest technologią termotransferu. Wzór wycinamy z cienkiej i wytrzymałej folii flex, dzięki czemu nadruk jest trwały, nie traci na intensywności kolorów i wytrzyma wiele prań. Rozmiary nadruku dla tego wzoru: • koszulki męskie: 22 x 23 cm • koszulki damskie: 19 x 20 cm ..

39,00zł Netto: 31,71zł

Głaszcz Mocniej

Nasze koszulki:Nadruk wykonujemy na znakomitych koszulkach Fruit of the Loom. Aby zapoznać się z informacjami o rodzajach koszulek oraz poznać pełną rozmiarówkę, kliknij tutaj. Nasze nadruki:Nadruk wykonywany jest technologią termotransferu. Wzór wycinamy z cienkiej i wytrzymałej folii flex, dzięki czemu nadruk jest trwały, nie traci na intensywności kolorów i wytrzyma wiele prań. Rozmiary nadruku dla tego wzoru: • koszulki męskie: 25 x 16 cm • koszulki damskie: 21 x 14 cm ..

39,00zł Netto: 31,71zł

Kocham Mojego Kota

Nasze koszulki:Nadruk wykonujemy na znakomitych koszulkach Fruit of the Loom. Aby zapoznać się z informacjami o rodzajach koszulek oraz poznać pełną rozmiarówkę, kliknij tutaj. Nasze nadruki:Nadruk wykonywany jest technologią termotransferu. Wzór wycinamy z cienkiej i wytrzymałej folii flex, dzięki czemu nadruk jest trwały, nie traci na intensywności kolorów i wytrzyma wiele prań. Rozmiary nadruku dla tego wzoru: • koszulki męskie: 25 x 7 cm • koszulki damskie: 21 x 6 cm ..

39,00zł Netto: 31,71zł

Koci Yin i Yang - Śpiochy

Nasze koszulki:Nadruk wykonujemy na znakomitych koszulkach Fruit of the Loom. Aby zapoznać się z informacjami o rodzajach koszulek oraz poznać pełną rozmiarówkę, kliknij tutaj. Nasze nadruki:Nadruk wykonywany jest technologią termotransferu. Wzór wycinamy z cienkiej i wytrzymałej folii flex, dzięki czemu nadruk jest trwały, nie traci na intensywności kolorów i wytrzyma wiele prań. Rozmiary nadruku dla tego wzoru: • koszulki męskie: 21 x 23 cm • koszulki damskie: 18 x 19 cm ..

39,00zł Netto: 31,71zł

Koci Yin i Yang - Łapki

Nasze koszulki:Nadruk wykonujemy na znakomitych koszulkach Fruit of the Loom. Aby zapoznać się z informacjami o rodzajach koszulek oraz poznać pełną rozmiarówkę, kliknij tutaj. Nasze nadruki:Nadruk wykonywany jest technologią termotransferu. Wzór wycinamy z cienkiej i wytrzymałej folii flex, dzięki czemu nadruk jest trwały, nie traci na intensywności kolorów i wytrzyma wiele prań. Rozmiary nadruku dla tego wzoru: • koszulki męskie: 22 x 22 cm • koszulki damskie: 18 x 18 cm ..

39,00zł Netto: 31,71zł

Kot Paskowy

Nasze koszulki:Nadruk wykonujemy na znakomitych koszulkach Fruit of the Loom. Aby zapoznać się z informacjami o rodzajach koszulek oraz poznać pełną rozmiarówkę, kliknij tutaj. Nasze nadruki:Nadruk wykonywany jest technologią termotransferu. Wzór wycinamy z cienkiej i wytrzymałej folii flex, dzięki czemu nadruk jest trwały, nie traci na intensywności kolorów i wytrzyma wiele prań. Rozmiary nadruku dla tego wzoru: • koszulki męskie: 24 x 15 cm • koszulki damskie: 20 x 13 cm..

39,00zł Netto: 31,71zł

Kot Z Sercem

Nasze koszulki:Nadruk wykonujemy na znakomitych koszulkach Fruit of the Loom. Aby zapoznać się z informacjami o rodzajach koszulek oraz poznać pełną rozmiarówkę, kliknij tutaj. Nasze nadruki:Nadruk wykonywany jest technologią termotransferu. Wzór wycinamy z cienkiej i wytrzymałej folii flex, dzięki czemu nadruk jest trwały, nie traci na intensywności kolorów i wytrzyma wiele prań. Rozmiary nadruku dla tego wzoru: • koszulki męskie: 22 x 21 cm • koszulki damskie: 19 x 19 cm ..

39,00zł Netto: 31,71zł

Koty i kofeina Nowość!

Koty i kofeina

Wolisz angielską wersję tego wzoru? Kliknij tutaj! Nasze koszulki:Nadruk wykonujemy na znakomitych koszulkach Fruit of the Loom. Aby zapoznać się z informacjami o rodzajach koszulek oraz poznać pełną rozmiarówkę, kliknij tutaj. Nasze nadruki:Nadruk wykonywany jest technologią termotransferu. Wzór wycinamy z cienkiej i wytrzymałej folii flex, dzięki czemu nadruk jest trwały, nie traci na intensywności kolorów i wytrzyma wiele prań. Rozmiary nadruku dla tego wzoru: • koszulki męskie: 25 x 2..

39,00zł Netto: 31,71zł

Koty na gałęzi

Nasze koszulki:Nadruk wykonujemy na znakomitych koszulkach Fruit of the Loom. Aby zapoznać się z informacjami o rodzajach koszulek oraz poznać pełną rozmiarówkę, kliknij tutaj. Nasze nadruki:Nadruk wykonywany jest technologią termotransferu. Wzór wycinamy z cienkiej i wytrzymałej folii flex, dzięki czemu nadruk jest trwały, nie traci na intensywności kolorów i wytrzyma wiele prań. Rozmiary nadruku dla tego wzoru: • koszulki męskie: 26 x 17 cm • koszulki damskie: 23 x 15 cm ..

39,00zł Netto: 31,71zł

Koty Są Jak Chipsy

Nasze koszulki:Nadruk wykonujemy na znakomitych koszulkach Fruit of the Loom. Aby zapoznać się z informacjami o rodzajach koszulek oraz poznać pełną rozmiarówkę, kliknij tutaj. Nasze nadruki:Nadruk wykonywany jest technologią termotransferu. Wzór wycinamy z cienkiej i wytrzymałej folii flex, dzięki czemu nadruk jest trwały, nie traci na intensywności kolorów i wytrzyma wiele prań. Rozmiary nadruku dla tego wzoru: • koszulki męskie: 25 x 20 cm • koszulki damskie: 21 x 16 cm ..

39,00zł Netto: 31,71zł

MIAU

Nasze koszulki:Nadruk wykonujemy na znakomitych koszulkach Fruit of the Loom. Aby zapoznać się z informacjami o rodzajach koszulek oraz poznać pełną rozmiarówkę, kliknij tutaj. Nasze nadruki:Nadruk wykonywany jest technologią termotransferu. Wzór wycinamy z cienkiej i wytrzymałej folii flex, dzięki czemu nadruk jest trwały, nie traci na intensywności kolorów i wytrzyma wiele prań. Rozmiary nadruku dla tego wzoru: • koszulki męskie: 20 x 26 cm • koszulki damskie: 17 x 22 cm ..

39,00zł Netto: 31,71zł

Nawet Najmarniejszy Kot...

Nasze koszulki:Nadruk wykonujemy na znakomitych koszulkach Fruit of the Loom. Aby zapoznać się z informacjami o rodzajach koszulek oraz poznać pełną rozmiarówkę, kliknij tutaj. Nasze nadruki:Nadruk wykonywany jest technologią termotransferu. Wzór wycinamy z cienkiej i wytrzymałej folii flex, dzięki czemu nadruk jest trwały, nie traci na intensywności kolorów i wytrzyma wiele prań. Rozmiary nadruku dla tego wzoru: • koszulki męskie: 25 x 13 cm • koszulki damskie: 21 x 11 cm ..

39,00zł Netto: 31,71zł

Nie Jesteś Moim Szefem

Nasze koszulki:Nadruk wykonujemy na znakomitych koszulkach Fruit of the Loom. Aby zapoznać się z informacjami o rodzajach koszulek oraz poznać pełną rozmiarówkę, kliknij tutaj. Nasze nadruki:Nadruk wykonywany jest technologią termotransferu. Wzór wycinamy z cienkiej i wytrzymałej folii flex, dzięki czemu nadruk jest trwały, nie traci na intensywności kolorów i wytrzyma wiele prań. Rozmiary nadruku dla tego wzoru: • koszulki męskie: 25 x 22 cm • koszulki damskie: 21 x 19 cm ..

39,00zł Netto: 31,71zł

Pazury

Nasze koszulki:Nadruk wykonujemy na znakomitych koszulkach Fruit of the Loom. Aby zapoznać się z informacjami o rodzajach koszulek oraz poznać pełną rozmiarówkę, kliknij tutaj. Nasze nadruki:Nadruk wykonywany jest technologią termotransferu. Wzór wycinamy z cienkiej i wytrzymałej folii flex, dzięki czemu nadruk jest trwały, nie traci na intensywności kolorów i wytrzyma wiele prań. Rozmiary nadruku dla tego wzoru: • koszulki męskie: 18 x 45 cm • koszulki damskie: 15 x 36 cm ..

39,00zł Netto: 31,71zł

Serce W Kocie Łapy

Nasze koszulki:Nadruk wykonujemy na znakomitych koszulkach Fruit of the Loom. Aby zapoznać się z informacjami o rodzajach koszulek oraz poznać pełną rozmiarówkę, kliknij tutaj. Nasze nadruki:Nadruk wykonywany jest technologią termotransferu. Wzór wycinamy z cienkiej i wytrzymałej folii flex, dzięki czemu nadruk jest trwały, nie traci na intensywności kolorów i wytrzyma wiele prań. Rozmiary nadruku dla tego wzoru: • koszulki męskie: 25 x 21 cm • koszulki damskie: 21 x 17 cm ..

39,00zł Netto: 31,71zł

Własność kota...

Jedyna w swoim rodzaju koszulka z imieniem twojego kota lub kotki! Zamawiając koszulkę wybierz płeć swojego ulubieńca i wpisz jego imię w formularzu powyżej. Nasze koszulki:Nadruk wykonujemy na znakomitych koszulkach Fruit of the Loom. Aby zapoznać się z informacjami o rodzajach koszulek oraz poznać pełną rozmiarówkę, kliknij tutaj. Nasze nadruki:Nadruk wykonywany jest technologią termotransferu. Wzór wycinamy z cienkiej i wytrzymałej folii flex, dzięki czemu nadruk jest trwały, nie t..

39,00zł Netto: 31,71zł

Zaklinacz kotów

Nasze koszulki:Nadruk wykonujemy na znakomitych koszulkach Fruit of the Loom. Aby zapoznać się z informacjami o rodzajach koszulek oraz poznać pełną rozmiarówkę, kliknij tutaj. Nasze nadruki:Nadruk wykonywany jest technologią termotransferu. Wzór wycinamy z cienkiej i wytrzymałej folii flex, dzięki czemu nadruk jest trwały, nie traci na intensywności kolorów i wytrzyma wiele prań. Rozmiary nadruku dla tego wzoru: • koszulki męskie: 21 x 25 cm • koszulki damskie: 17 x 21 cm..

39,00zł Netto: 31,71zł

Zrzędliwy Kot

Nasze koszulki:Nadruk wykonujemy na znakomitych koszulkach Fruit of the Loom. Aby zapoznać się z informacjami o rodzajach koszulek oraz poznać pełną rozmiarówkę, kliknij tutaj. Nasze nadruki:Nadruk wykonywany jest technologią termotransferu. Wzór wycinamy z cienkiej i wytrzymałej folii flex, dzięki czemu nadruk jest trwały, nie traci na intensywności kolorów i wytrzyma wiele prań. Rozmiary nadruku dla tego wzoru: • koszulki męskie: 19 x 24 cm • koszulki damskie: 17 x 21 cm..

39,00zł Netto: 31,71zł

Zrzędliwy Kot - nowy wzór

Nasze koszulki:Nadruk wykonujemy na znakomitych koszulkach Fruit of the Loom. Aby zapoznać się z informacjami o rodzajach koszulek oraz poznać pełną rozmiarówkę, kliknij tutaj.Nasze nadruki:Nadruk wykonywany jest technologią termotransferu. Wzór wycinamy z cienkiej i wytrzymałej folii flex, dzięki czemu nadruk jest trwały, nie traci na intensywności kolorów i wytrzyma wiele prań. Rozmiary nadruku dla tego wzoru:• koszulki męskie: 24 x 23 cm• koszulki damskie: 21 x 20 cm ..

39,00zł Netto: 31,71zł

Żywy Drapak

Nasze koszulki:Nadruk wykonujemy na znakomitych koszulkach Fruit of the Loom. Aby zapoznać się z informacjami o rodzajach koszulek oraz poznać pełną rozmiarówkę, kliknij tutaj. Nasze nadruki:Nadruk wykonywany jest technologią termotransferu. Wzór wycinamy z cienkiej i wytrzymałej folii flex, dzięki czemu nadruk jest trwały, nie traci na intensywności kolorów i wytrzyma wiele prań. Rozmiary nadruku dla tego wzoru: • koszulki męskie: 22 x 27 cm • koszulki damskie: 18 x 23 cm..

39,00zł Netto: 31,71zł